Terapie-léčení

Život je cesta, která nás vede k sobě samým

Vaše ohlasy:

6. 2. 2010 jsem spadl na schodech přímo na záda a narazil si zebra ze zadní strany. Po asi 3 dnech mne to začalo bolet tak, že jsem se nemohl ani převalit v posteli na bok a nemohl jsem spát. Šel jsem k lékaři...

 Více informací 6.2 2010 jsem spadl na schodech přímo na záda a narazil si zebra ze zadní strany. Po asi 3 dnech mne to začalo bolet tak, že jsem se nemohl ani převalit v posteli na bok a nemohl jsem spát. Šel jsem k lékaři a tam mi bylo sděleno, že  RTG snímek je v pořádku a že jsou to naražená žebra a  prý  to budu muset vydržet, trvá to tři týdny.

Proto jsem hledal na internetu růžné možnosti, co by mi mohlo pomoci. Náhodou jsem narazil na stránky Romany Ryšavé, kde v ohlasech  psala klientka, že po úrazu ji pomohla metoda bio touch, kterou Romana Ryšavá praktikuje. Proto jsem paní Romaně zavolal a domluvil si s ni schůzku. Po první půlhodinové terapii jsem necítil nějaké výrazné zlepšení, ale při poslední třetí návštěvě jsem měl pocit, jak kdyby ta bolest ze mne přímo odcházela. A asi za další tři dny jsem bolest cítil pouze při výraznějších pohybech, ale dalo se s tím už běžně žít a fungovat.

Tímto bych rad pani Romaně poděkoval.

Radim Sychra
16.2. 2010