Terapie-léčení

Život je cesta, která nás vede k sobě samým

Vaše ohlasy:

6. 2. 2010 jsem spadl na schodech přímo na záda a narazil si zebra ze zadní strany. Po asi 3 dnech mne to začalo bolet tak, že jsem se nemohl ani převalit v posteli na bok a nemohl jsem spát. Šel jsem k lékaři...

 Více informací Kdo jsem a co vám nabízím?

Jmenuji se Romana Ryšavá a jsem žena, která je na Cestě. Vydala jsem se na ní před mnoha lety, kdy jsem potřebovala zpracovat nepříjemné zážitky ze svého dětství, které mi bránily spokojeně žít. Několik let jsem sbírala zkušenosti na seminářích, nyní je zúročuji v praxi. Má Cesta vede přes vysoké hory, které je třeba zdolávat s odvahou i s pokorou, vede přes údolí, kde mohu vydechnout a odpočinout si. Vede kolem potůčků a řek, kde se mohu po náročné Cestě zvlažit a osvěžit. Cestou se kochám barvami stromů a vůní lesa. Příroda je mým druhým domovem. Mé tělo je jím také, byť vždy tomu tak nebylo. Byla jsem od něj odpojená, měla jsem od dětství atopický ekzém.

Začínala jsem se uzdravovat díky regresním technikám, časem jsem přešla k technikám, jež pracují s dechem a dotekem.

Mysl často vymýšlí různé kličky, tělo je pravdivé a ryzí. My se od něj odpojujeme z „bezpečnostních důvodů“, aby nás situace, které prožíváme, tolik nebolely. Odpojování má však háček, přestáváme cítit i lásku, vášeň, radost.

Návrat do těla je však nutný, ba přímo nevyhnutený.

Jednou z technik, přes kterou vede cesta k sobě, zpět do svého těla je Reichovo dýchání. Líbí se mi na něm jednoduchost, v níž spočívá i krása. Odplaví se emoce uvězněné v těle, získáte kontakt se svým zdrojem, se svou vnitřní silou a citlivostí.

Pokud cítíte, že toto by mohla být i vaše cesta, ráda vás na ní budu doprovázet, pokud si mě jako svého průvodce vyberete.  Já na své Cestě  nacházím stále hlubší spojení se svým tělem, což mně přináší obrovskou radost a novou energii do života, bude mi ctí provázet i vás.