Terapie-léčení

Život je cesta, která nás vede k sobě samým

Vaše ohlasy:

6. 2. 2010 jsem spadl na schodech přímo na záda a narazil si zebra ze zadní strany. Po asi 3 dnech mne to začalo bolet tak, že jsem se nemohl ani převalit v posteli na bok a nemohl jsem spát. Šel jsem k lékaři...

 Více informací Regresní terapie 

– hledání hlubších příčin problémů uložených v naší duši z předchozích inkarnací. Tato technika je používána pouze ve výjimečných případech, kdy je třeba si prožít a vyčistit si silné trauma z minulosti. Regresní terapie je usnadněna díky kombinaci s metodou RUŠ, která pomůže k rychlému odeznění negativních pocitů. 

Cena sezení 


2 hodiny 3 hodiny
Dospělý
1200,- 1800,-

V terapii budou plně respektovány vaše individuální potřeby.
 


Bio-touch healing (léčba nemocí dotykem) 

– je léčebná metoda pocházející ze starého Egypta, je praktická a jednoduchá. Funguje na bázi biomagnetismu a přirozené schopnosti našeho těla regenerovat se a uzdravovat. Působí na zdravotní problémy akutní i chronické (krevní tlak, metabolismus,virózy a infekce, problémy se zády, očima, ušima, neplodnost a jiné). Již po 2-3 návštěvách akutní problémy zcela odezní (viz sekce Vaše ohlasy) a u chronických je již po 3 týdnech praktikování patrné zlepšení zdravotního stavu. Metoda je aplikována na holé tělo. Pro doléčení dlohodobých problémů v kruhu rodiny poskytnu potřebné informace. Zajímavé informace naleznete v článku o metodě Bio-touch, část 1, část 2.

Cena Bio-touch healing 

1 sezení 600,- (cca 60 min.)  3 sezení 1500,-
1 sezení 400,- (cca 30 min)  3 sezení 900,-

Dýchání podle W.Reicha (neoreicheriánské)

– jde o techniku, kdy je klient provázen dechem a skrze něj se spojuje s pocity a situacemi, které ze svého života vytěsnil, kdy potlačil sám sebe a svůj přirozený projev. Může je znovu prožít a vyjádřit, čímž dojde k uvolnění napětí v těle a k obnově toku životní energie. Technika působí přímo na tělo, mysl nemá možnost ozdravnému procesu bránit. Dechové sezení je provázeno doteky na místa, kde klient cítí bloky často provázené svalovým stažením či brněním. Díky této technice si klient začne hluboce uvědomovat své tělo, dojde k regeneraci bio-energetického systému, životní energie a síly. Díky uvolnění potlačených emocí v těle dojde též k propojení s pocity radostnými. Sezení trvá cca 1,5h-2h a každé má svůj jedinečný průběh. Zde se dočtete o technice více - část 1, část 2.

Cena dýchání podle W.Reicha

1 sezení  1200,-


U všech terapií je možné poskytnout v případě finanční nouze slevu na vyžádání.


Co společně vyřešíme? 

Vyřešíme a odstraníme Vaše negativní pocity, ať již jde o úzkosti, strachy, fóbie, smutky, pocity osamění, méněcennosti, vyhoření. Zmizí traumata z rozchodů, odchodů blízkých osob na onen svět. Veškerá vaše trápení a strachy odejdou a v důsledku jejich uvolnění a nastolení rovnováhy ve vaší mysli a ve vašich emocích odejdou i samotné nemoci.

KOMU MOHU POMOCI?

  • tomu, kdo se rozhodne svůj život změnit (vědomé rozhodnutí je důležitá část ozdravného procesu)
  • tomu, kdo nehledá problémy v druhých a ví, že změnit může jen sebe, čímž změní svůj život i své vztahy
  • tomu, kdo chce uzdravit svou mysl i tělo, zbavit se závislostí a nezdravých stereotypů

CO K TOMU POTŘEBUJETE?

  • To nejdůležitější je odvaha, překonání strachu a vědomé rozhodnutí – chci žít jinak.
  • Dále potřebujete trpělivost a vytrvalost – léčebný proces chvíli trvá, dlouho jsme si věci v sobě střádali, nějakou dobu je odhazujeme a učíme se novým cestám
  • Do třetice potřebujete důvěru v terapeuta (zde se nechte vést svou intuicí) a bezpečné prostředí, které vám nabízím.