Terapie-léčení

Život je cesta, která nás vede k sobě samým

Vaše ohlasy:

6. 2. 2010 jsem spadl na schodech přímo na záda a narazil si zebra ze zadní strany. Po asi 3 dnech mne to začalo bolet tak, že jsem se nemohl ani převalit v posteli na bok a nemohl jsem spát. Šel jsem k lékaři...

 Více informací Romano, posílám Ti poděkování za Tvé umění terapeuta. Už jsem absolvoval leccos a ani kurs mi nedal to, co jsem zažil po Tvé hned první terapii, která mi konečně žádoucím způsobem změnila život, kdy jsem se zbavil letitého trápení, se kterým jsem si nevěděl rady. 

Zasloužíš si mít klientelu, která marně hledá a konečně může najít. Oceňuji Tvůj profesionální přístup, mírnou laskavost při vedení a hlavně účinnost.


Read more...

Metodu jsem absolvovala v době, kdy jsem měla problém s častými extrasystolami (nepříjemné, ale neškodné bušení srdce). Měla jsem subjektivní pocit, že je ve mně nahromaděno mnoho emocí, a i když s nimi pracuji pomocí různých metod, v poslední době se mi nedařilo osvědčenými způsoby "pohnout z místa". Cítila jsem se, jakoby ty emoce ležely právě v mém srdci, jako by tam byly "natlakované".


Read more...

Romano, moc ti děkuji, že jsi se vydala na ten můj výlet do minulosti se mnou, laskavějšího průvodce jsem nemohla najít. Sama bych se bála. Momentálně se cítím v pohodě, bolesti rukou, kterými trpím, se zdá trochu ustoupily. Tlak v čelistech, který mě vlastně donutil něco se sebou dělat, je menší.Ale hlavně má ,,úžasná" tchýně, mě už tolik nevytáčí.


Read more...

Dobrý den, Romano a Jano, koncem listopadu jsem u Vás byla na konstelacích "S" a několik dní na to se mě ozval tatin, se kterým jsme spolu nemluvili skoro 4 měsíce a od té doby mě volá skoro každý týden.


Read more...

Milá terapeutko, rád bych se ještě vyjádřil k pocitům ze včerejška. SÍLA, FAKT. Byla jsi úžasná a děkuji za velikou pomoc. Napadají mě další věci, které v sobě nosím a rád bych je odstranil, např. můj strach z odběru krve, který je přímo panický. Rád bych to poznal dál, rád bych si prožil další, byť nepříjemné chvíle, abych se toho zbavil. Budu rad, když mi v tom pomůžeš.


Read more...

V sobotu 10. 10. 2009 jsem si vyjela s kamarády na kole na asi 40 km výlet kolem Vestce u Prahy. Moc se mi nechtělo, ale nechala jsem se přemluvit. Cesta několikrát vede přes průhonický potok, projíždí se přes několik brodů. Hned do prvního většího brodu jsem vjela příliš rychle a se špatným převodem (chtěla jsem ho mít už za sebou).


Read more...

6.2 2010 jsem spadl na schodech přímo na záda a narazil si zebra ze zadní strany. Po asi 3 dnech mne to začalo bolet tak, že jsem se nemohl ani převalit v posteli na bok a nemohl jsem spát.


Read more...

O metodě jsem se dozvěděla od své milé známé Romči, která je takovým naším rodinným terapeutem. :o) Během prosince jsem po roce a čtvrt přestávala kojit a ač jsem věřila, že vše půjde hladce, tak i přes to se dostavila bolest a v levém prsu se mi udělal pravděpodobně zánět. Shodou okolností u nás byla zrovna Romča a vyzkoušela na mě zázračnou metodu bio - touch.


Read more...